Domů Mail Mapa stránek

Vedení účetnictví a daňové evidence, daňový poradce

Poskytujeme komplexní služby pro podnikatele - živnostníky,  malé a střední firmy v oblasti administrativy, vedení účetnictvídaňové evidence, mezd a personalistiky, daní a daňového poradenství, zpracování daňového přiznání a poskytování účetního a ekonomického software.

Vedení účetnictví, daňové evidence, mezd a personální agendy poskytuje:

Daňová a účetní kancelář Severa s.r.o.

Nabízíme komplexní vedení účetnictví (dříve podvojné účetnictví), daňové evidence ( dříve jednoduché účetnictví ), rekonstrukce účetnictví, zpracování mezd a daňových přiznání pro malé a střední firmy. Účetní služby poskytujeme v regionech Jindřichův Hradec, Dačice, Pelhřimov, Jihlava, Telč, Moravské Budějovice a okolí - působíme v krajích Jihočeský kraj a Vysočina .

Daňové a účetní poradenství, poskytování a servis software poskytuje:

Luboš Severa

Daňový poradce č. 2712, člen Komory daňových poradců ČR od roku 1997, přihlášený k dodržování etického kodexu daňových poradců a ke kontinuálnímu profesnímu vzdělávání.

Bilanční účetní č. 4545, držitel certifikátu č.21 QBÚ, uděleného Bankovním institutem Vysokou školou a.s. v roce 1998.

V oboru působíme již od roku 1992, kdy byla daňová a účetní kancelář založena. Od roku 1997 poskytujeme daňové poradenství na základě zápisu do seznamu Komory daňových poradců České republiky. V roce 2009 došlo založení společnosti s ručením omezeným - Daňová a účetní kancelář Severa s.r.o.

Našimi klienty jsou jak fyzické osoby – živnostníci, tak i právnické osoby – malé a střední firmy (společnosti s ručením omezeným, akciové společnosti, příspěvkové organizace, občanská sdružení) s nejrůznějšími předměty podnikání.

Snažíme se poskytovat profesionální a kvalitní služby v oblasti účetnictví, mezd a daní za příznivé ceny a optimalizovat daňové povinnosti klientů tak, aby při dodržení příslušných právních předpisů nemuseli platit státu více než je nutné. Základem naší práce je osobní přístup a individuální komunikace s klientem. Jsme vázáni mlčenlivostí o skutečnostech, vyplývajících z podnikatelské činnosti klientů.

Neustálým vzděláváním si prohlubujeme a rozšiřujeme naše znalosti, abychom mohli odpovědně a s rozhledem poskytovat naše služby na odpovídající odborné úrovni.

Prostřednictvím rámcové smlouvy uzavřené mezi Komorou daňových poradců České republiky a pojišťovnou Kooperativa máme sjednáno profesní pojištění odpovědnosti daňových poradců na částku 1 milon Kč za škodu, kterou bychom způsobili klientům při poskytování služeb. Tuto pojistku jsme doposud nebyli nuceni využít.

Prostřednictvím rámcové smlouvy uzavřené mezi Svazem účetních a ČSOB Pojišťovnou máme sjednáno profesní pojištění odpovědnosti účetních na částku 500 tisíc Kč za škodu, kterou bychom způsobili klientům při poskytování služeb prostřednictvím naší s.r.o. Ani tuto pojistku jsme doposud nebyli nuceni využít.

Zpracování dat probíhá v naší kanceláři, na naší výpočetní technice a softwarovém vybavení, případně (je-li to pro klienta výhodnější) v sídle klienta.
 

Proč využít našich služeb

dlouholetá zkušenost v oblasti účetnictví a daní

můžete se věnovat jen vlastnímu podnikání - šetříme Váš čas a peníze

platíte jen za skutečně vykonanou práci, běžné účetní a daňové poradenství je v ceně

nemusíte zaměstnávat účetní, platit jim dovolenou, nemocenskou, svátky, odborná školení a publikace, účetní software

nemusíte sledovat neustálé změny účetních a daňových předpisů

odpovídáme za odvedenou práci, za Vaše účetnictví a daně

snížíme Vám riziko porušení daňových, účetních a jiných předpisů - máme pojištění profesní odpovědnosti proti způsobené škodě

usnadníme Vám komunikaci s úřady

máme sjednáno profesní pojištění odpovědnosti daňových poradců na částku 1 mil. Kč a profesní pojištění odpovědnosti účetních na částku 500 tis. Kč za škodu, kterou bychom způsobili klientům při poskytování služeb. Ani jednu pojistku jsme doposud nemuseli využít.

 

Chcete mít více času na své podnikání?

Chcete ulevit od starostí s úřady?

Svěřte své účetnictví odborníkům!

 

Živnostenský list
Živnostenský list
Osvědčení DP
Osvědčení DP
Etický kodex
Etický kodex
Cerifikát QBÚ
Cerifikát QBÚ
překlady a tlumočení - angličtina, němčina